Os 5102 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 06:33
Meškanie 24 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 06:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 05:09
Trnava 06:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 05:09
Lužianky 05:19
Zbehy 05:26
Alekšince 05:31
Rišňovce 05:36
Hlohovec 05:45
Leopoldov 05:55
Brestovany 06:01
Trnava 06:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).