Os 5100 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 05:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 04:04
Trnava 05:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 04:04
Lužianky 04:15
Zbehy 04:22
Alekšince 04:29
Rišňovce 04:33
Hlohovec 04:42
Leopoldov 04:49
Leopoldov 04:53
Brestovany 04:59
Trnava 05:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).