Os 5030 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ivanka pri Nitre
Vlak odišiel zo stanice o 19:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 17:50
Nové Zámky 19:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 17:50
Brestovany 17:57
Leopoldov 18:07
Hlohovec 18:13
Rišňovce 18:22
Alekšince 18:32
Zbehy 18:39
Lužianky 18:45
Nitra 18:58
Ivanka pri Nitre 19:07
Komjatice 19:20
Šurany 19:29
Bánov 19:34
Nové Zámky 19:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).