Os 5030 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 19:45
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 18:05
Nové Zámky 19:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 18:05
Hlohovec 18:15
Rišňovce 18:23
Alekšince 18:33
Zbehy 18:40
Lužianky 18:48
Lužianky 18:48
Nitra 18:59
Ivanka pri Nitre 19:08
Komjatice 19:21
Šurany 19:30
Bánov 19:35
Nové Zámky 19:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).