Os 5028 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 18:51
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 18:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 15:37
Nové Zámky 18:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 15:37
Prievidza nákladná stanica 15:38
Nováky 15:48
Zemianske Kostoľany 15:53
Bystričany 15:58
Oslany 16:02
Veľké Uherce 16:07
Veľké Bielice 16:19
Žabokreky nad Nitrou 16:24
Chynorany 16:28
Bošany 16:43
Topoľčany 17:04
Ludanice 17:12
Koniarovce 17:24
Jelšovce 17:31
Lužianky 17:38
Nitra 18:03
Ivanka pri Nitre 18:12
Komjatice 18:25
Šurany 18:35
Bánov 18:39
Nové Zámky 18:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).