Os 5027 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 20:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 20:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 17:15
Prievidza 20:29

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 17:15
Bánov 17:22
Šurany 17:28
Komjatice 17:38
Ivanka pri Nitre 17:51
Nitra 18:12
Lužianky 18:23
Jelšovce 18:30
Koniarovce 18:37
Ludanice 18:50
Topoľčany 19:08
Bošany 19:28
Chynorany 19:33
Žabokreky nad Nitrou 19:37
Veľké Bielice 19:42
Veľké Uherce 19:53
Oslany 20:04
Bystričany 20:08
Zemianske Kostoľany 20:13
Nováky 20:19
Prievidza 20:29

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).