Os 5026 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lužianky
Vlak v stanici o 16:31
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 16:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 14:24
Nové Zámky 17:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 14:24
Prievidza nákladná stanica 14:26
Nováky 14:35
Zemianske Kostoľany 14:40
Bystričany 14:45
Oslany 14:49
Veľké Uherce 14:54
Veľké Bielice 15:04
Žabokreky nad Nitrou 15:08
Chynorany 15:19
Bošany 15:23
Topoľčany 15:33
Topoľčany 15:33
Ludanice 15:41
Koniarovce 15:59
Jelšovce 16:06
Lužianky 16:25
Lužianky 16:25
Nitra 16:55
Ivanka pri Nitre 17:04
Komjatice 17:17
Šurany 17:30
Bánov 17:34
Nové Zámky 17:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).