Os 5024 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 16:54
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 16:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 13:40
Nové Zámky 16:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 13:40
Prievidza nákladná stanica 13:42
Nováky 13:51
Zemianske Kostoľany 13:57
Bystričany 14:02
Oslany 14:06
Veľké Uherce 14:10
Veľké Bielice 14:20
Žabokreky nad Nitrou 14:25
Chynorany 14:35
Bošany 14:39
Topoľčany 15:04
Ludanice 15:12
Koniarovce 15:24
Jelšovce 15:31
Lužianky 15:45
Lužianky 15:45
Nitra 16:03
Ivanka pri Nitre 16:12
Komjatice 16:25
Šurany 16:35
Bánov 16:39
Nové Zámky 16:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).