Os 5024 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 16:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2022 o 16:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 13:37
Nové Zámky 16:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 13:37
Nováky 13:48
Zemianske Kostoľany 13:53
Bystričany 13:58
Oslany 14:02
Veľké Uherce 14:07
Veľké Bielice 14:19
Žabokreky nad Nitrou 14:24
Chynorany 14:28
Bošany 14:33
Topoľčany 15:04
Ludanice 15:12
Koniarovce 15:24
Jelšovce 15:31
Lužianky 15:37
Lužianky 15:38
Nitra 16:03
Ivanka pri Nitre 16:12
Komjatice 16:25
Šurany 16:35
Bánov 16:39
Nové Zámky 16:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).