Os 5023 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 18:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 18:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 15:15
Prievidza 18:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 15:15
Bánov 15:22
Šurany 15:28
Komjatice 15:38
Ivanka pri Nitre 15:51
Nitra 16:12
Lužianky 16:23
Jelšovce 16:30
Koniarovce 16:37
Ludanice 16:50
Topoľčany 17:00
Bošany 17:08
Chynorany 17:24
Žabokreky nad Nitrou 17:28
Veľké Bielice 17:33
Veľké Uherce 17:44
Oslany 17:48
Bystričany 18:02
Zemianske Kostoľany 18:07
Nováky 18:13
Prievidza nákladná stanica 18:21
Prievidza 18:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).