Os 5022 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 14:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zbehy 14:08
Nové Zámky 15:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zbehy 14:08
Lužianky 14:25
Lužianky 14:25
Nitra 14:36
Nitra 14:55
Ivanka pri Nitre 15:04
Komjatice 15:17
Šurany 15:30
Bánov 15:34
Nové Zámky 15:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).