Os 5021 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 16:19
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 16:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 14:20
Topoľčany 16:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 14:20
Bánov 14:27
Šurany 14:37
Komjatice 14:47
Ivanka pri Nitre 15:09
Nitra 15:25
Lužianky 15:35
Lužianky 15:43
Jelšovce 15:49
Koniarovce 15:57
Ludanice 16:09
Topoľčany 16:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).