Os 5006 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 07:28
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 05:35
Nové Zámky 07:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 05:35
Hlohovec 05:46
Rišňovce 05:55
Alekšince 06:05
Zbehy 06:12
Lužianky 06:19
Nitra 06:31
Ivanka pri Nitre 06:40
Komjatice 06:52
Šurany 07:03
Bánov 07:07
Nové Zámky 07:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).