Os 5004 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ludanice
Vlak odišiel zo stanice o 04:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Topoľčany 04:21
Nové Zámky 06:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 04:21
Ludanice 04:29
Koniarovce 04:42
Jelšovce 04:50
Lužianky 05:02
Nitra 05:19
Ivanka pri Nitre 05:28
Komjatice 05:46
Šurany 06:04
Bánov 06:08
Nové Zámky 06:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).