Os 5001 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 08:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 04:15
Prievidza 08:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:15
Bánov 04:22
Šurany 04:28
Komjatice 04:38
Ivanka pri Nitre 04:51
Nitra 05:36
Lužianky 05:49
Jelšovce 05:55
Koniarovce 06:03
Ludanice 06:16
Topoľčany 06:43
Bošany 06:52
Chynorany 07:22
Žabokreky nad Nitrou 07:25
Veľké Bielice 07:30
Veľké Uherce 07:40
Oslany 07:44
Oslany 07:54
Bystričany 07:57
Zemianske Kostoľany 08:02
Nováky 08:08
Prievidza 08:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).