Os 4809 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 08:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 06:42
Komárno 08:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 06:42
Šaľa 06:53
Trnovec nad Váhom 06:57
Tvrdošovce 07:07
Palárikovo 07:12
Nové Zámky 07:34
Bajč 07:41
Hurbanovo 07:48
Hurbanovo 07:54
Chotín 08:02
Komárno 08:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).