Os 4770 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Petržalka
Vlak prišiel do stanice o 05:39
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.10.2021 o 05:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 03:47
Bratislava-Petržalka 05:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 03:47
Palárikovo 03:57
Tvrdošovce 04:02
Trnovec nad Váhom 04:12
Šaľa 04:18
Galanta 04:28
Sládkovičovo 04:34
Senec 04:49
Bernolákovo 04:58
Bratislava-Vajnory 05:06
Bratislava predmestie 05:13
Bratislava-Nové Mesto 05:18
Bratislava-Petržalka 05:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).