Os 4743 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šaľa
Vlak prišiel do stanice o 20:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.01.2022 o 20:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Petržalka 19:11
Šaľa 20:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka 19:11
Bratislava-Nové Mesto 19:25
Bratislava predmestie 19:29
Bratislava-Vajnory 19:35
Bernolákovo 19:43
Senec 19:51
Sládkovičovo 20:04
Galanta 20:10
Šaľa 20:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).