Os 4741 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 19:09
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 19:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Petržalka 18:11
Galanta 19:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka 18:11
Bratislava ústredná nákladná stanica 18:17
Bratislava-Nové Mesto 18:25
Bratislava-Nové Mesto 18:25
Bratislava predmestie 18:29
Bratislava-Vajnory 18:35
Bernolákovo 18:43
Senec 18:51
Sládkovičovo 19:01
Galanta 19:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).