Os 4741 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 20:22
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 20:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Petržalka 19:11
Galanta 20:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka 19:11
Bratislava-Nové Mesto 19:25
Bratislava predmestie 19:29
Odbočka Močiar 19:31
Bratislava-Vajnory 19:35
Bernolákovo 19:43
Bernolákovo 19:43
Senec 19:52
Sládkovičovo 20:06
Galanta 20:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).