Os 4706 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava ústredná nákladná stanica
Vlak prešiel stanicou o 07:59
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Senec 07:13
Bratislava-Petržalka 07:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Senec 07:13
Bernolákovo 07:21
Bratislava-Vajnory 07:29
Odbočka Močiar 07:32
Bratislava predmestie 07:36
Bratislava-Nové Mesto 07:39
Bratislava-Nové Mesto 07:40
Bratislava ústredná nákladná stanica 07:46
Bratislava-Petržalka 07:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).