Os 4634 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 22:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 21:22
Bratislava hlavná stanica 22:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 21:22
Palárikovo 21:32
Tvrdošovce 21:37
Trnovec nad Váhom 21:47
Šaľa 21:53
Galanta 22:04
Sládkovičovo 22:10
Senec 22:25
Bernolákovo 22:33
Bratislava-Vajnory 22:41
Bratislava hlavná stanica 22:52

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.