Os 4600 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:51
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 04:23
Bratislava hlavná stanica 05:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:23
Palárikovo 04:33
Tvrdošovce 04:38
Trnovec nad Váhom 04:47
Šaľa 04:53
Galanta 05:04
Sládkovičovo 05:10
Senec 05:25
Bernolákovo 05:33
Bratislava-Vajnory 05:41
Bratislava hlavná stanica 05:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).