Os 4363 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 23:16
Meškanie 16 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 23:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:03
Dunajská Streda 23:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 22:03
Bratislava-Nové Mesto 22:11
Podunajské Biskupice 22:19
Nové Košariská 22:26
Kvetoslavov 22:36
Lehnice 22:46
Orechová Potôň 22:53
Dunajská Streda 23:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).