Os 4362 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:44
Meškanie 50 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 19:53
Bratislava hlavná stanica 20:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 19:53
Orechová Potôň 20:01
Lehnice 20:09
Kvetoslavov 20:19
Nové Košariská 20:30
Podunajské Biskupice 20:36
Odbočka Letisko 20:41
Bratislava-Nové Mesto 20:47
Bratislava hlavná stanica 20:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).