Os 4359 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 20:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 20:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:03
Dunajská Streda 20:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:03
Bratislava-Nové Mesto 19:13
Podunajské Biskupice 19:22
Nové Košariská 19:31
Kvetoslavov 19:42
Lehnice 19:52
Orechová Potôň 20:02
Dunajská Streda 20:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).