Os 4358 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:09
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 11:53
Bratislava hlavná stanica 12:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 11:53
Orechová Potôň 12:01
Orechová Potôň 12:01
Lehnice 12:09
Kvetoslavov 12:19
Nové Košariská 12:30
Podunajské Biskupice 12:37
Podunajské Biskupice 12:37
Bratislava-Nové Mesto 12:48
Bratislava hlavná stanica 12:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).