Os 4357 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 19:48
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 19:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:38
Dunajská Streda 19:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:38
Bratislava-Nové Mesto 18:49
Odbočka Letisko 18:53
Podunajské Biskupice 18:59
Podunajské Biskupice 19:00
Nové Košariská 19:06
Kvetoslavov 19:21
Lehnice 19:31
Orechová Potôň 19:38
Dunajská Streda 19:46

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.