Os 4353 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 17:59
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 18:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:38
Dunajská Streda 17:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:38
Bratislava-Nové Mesto 16:49
Odbočka Letisko 16:53
Podunajské Biskupice 17:03
Nové Košariská 17:09
Kvetoslavov 17:21
Lehnice 17:32
Orechová Potôň 17:39
Dunajská Streda 17:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).