Os 4352 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:00
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 07:53
Bratislava hlavná stanica 08:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 07:53
Orechová Potôň 08:04
Lehnice 08:12
Kvetoslavov 08:22
Kvetoslavov 08:22
Nové Košariská 08:33
Podunajské Biskupice 08:40
Bratislava-Nové Mesto 08:49
Bratislava-Nové Mesto 08:50
Bratislava hlavná stanica 08:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).