Os 4351 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 22:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 22:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 21:05
Dunajská Streda 22:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 21:05
Bratislava-Nové Mesto 21:13
Odbočka Letisko 21:17
Podunajské Biskupice 21:23
Nové Košariská 21:29
Kvetoslavov 21:40
Lehnice 21:51
Lehnice 21:51
Orechová Potôň 21:59
Dunajská Streda 22:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).