Os 4348 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:20
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 19:52
Bratislava hlavná stanica 22:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 19:52
Zlatná na Ostrove 20:12
Zemianska Olča 20:28
Veľký Meder 20:38
Dolný Štál 20:50
Dunajská Streda 21:09
Orechová Potôň 21:18
Lehnice 21:26
Kvetoslavov 21:41
Nové Košariská 21:52
Podunajské Biskupice 22:00
Odbočka Letisko 22:04
Bratislava-Nové Mesto 22:10
Bratislava hlavná stanica 22:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).