Os 4343 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 20:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:05
Komárno 20:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:05
Bratislava-Nové Mesto 18:13
Bratislava-Nové Mesto 18:13
Odbočka Letisko 18:17
Podunajské Biskupice 18:22
Nové Košariská 18:32
Kvetoslavov 18:43
Lehnice 18:53
Orechová Potôň 19:02
Dunajská Streda 19:21
Dolný Štál 19:36
Veľký Meder 19:49
Zemianska Olča 19:59
Zlatná na Ostrove 20:12
Komárno 20:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).