Os 4342 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:01
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 16:30
Bratislava hlavná stanica 18:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 16:30
Zlatná na Ostrove 16:46
Zemianska Olča 17:00
Veľký Meder 17:10
Dolný Štál 17:26
Dunajská Streda 17:39
Dunajská Streda 17:53
Dunajská Streda 17:53
Orechová Potôň 18:02
Lehnice 18:10
Kvetoslavov 18:20
Nové Košariská 18:31
Podunajské Biskupice 18:38
Odbočka Letisko 18:42
Bratislava-Nové Mesto 18:48
Bratislava hlavná stanica 18:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).