Os 4342 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:24
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 05:20
Bratislava hlavná stanica 06:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kvetoslavov 00:00
Dunajská Streda 05:20
Orechová Potôň 05:27
Lehnice 05:35
Lehnice 05:35
Kvetoslavov 05:45
Nové Košariská 05:56
Podunajské Biskupice 06:02
Bratislava-Nové Mesto 06:12
Bratislava-Nové Mesto 06:15
Bratislava hlavná stanica 06:22

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.