Os 4341 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 18:55
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:35
Dunajská Streda 18:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:35
Bratislava-Nové Mesto 17:49
Odbočka Letisko 17:53
Podunajské Biskupice 18:03
Nové Košariská 18:09
Kvetoslavov 18:21
Lehnice 18:32
Orechová Potôň 18:40
Dunajská Streda 18:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).