Os 4341 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 10:17
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 10:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 09:03
Dunajská Streda 10:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 09:03
Bratislava-Nové Mesto 09:13
Odbočka Letisko 09:17
Podunajské Biskupice 09:22
Nové Košariská 09:33
Kvetoslavov 09:43
Lehnice 09:54
Orechová Potôň 10:01
Orechová Potôň 10:02
Dunajská Streda 10:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).