Os 4340 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 04:56
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 03:52
Bratislava hlavná stanica 04:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 03:52
Orechová Potôň 04:00
Lehnice 04:08
Kvetoslavov 04:18
Nové Košariská 04:29
Podunajské Biskupice 04:35
Odbočka Letisko 04:39
Bratislava-Nové Mesto 04:45
Bratislava hlavná stanica 04:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).