Os 4333 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lehnice
Vlak odišiel zo stanice o 20:59
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:03
Komárno 22:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:03
Bratislava-Nové Mesto 20:13
Odbočka Letisko 20:17
Podunajské Biskupice 20:22
Nové Košariská 20:31
Kvetoslavov 20:42
Lehnice 20:52
Orechová Potôň 21:00
Dunajská Streda 21:07
Dunajská Streda 21:10
Dunajská Streda 21:10
Dolný Štál 21:23
Veľký Meder 21:37
Zemianska Olča 21:47
Zlatná na Ostrove 22:00
Komárno 22:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).