Os 4333 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kvetoslavov
Vlak odišiel zo stanice o 16:27
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 16:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:35
Dunajská Streda 16:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:35
Bratislava-Nové Mesto 15:49
Odbočka Letisko 15:53
Podunajské Biskupice 16:02
Nové Košariská 16:08
Kvetoslavov 16:18
Kvetoslavov 16:20
Lehnice 16:31
Orechová Potôň 16:40
Dunajská Streda 16:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).