Os 4330 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:56
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 15:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 13:42
Bratislava hlavná stanica 15:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 13:42
Zlatná na Ostrove 13:59
Zemianska Olča 14:12
Veľký Meder 14:22
Veľký Meder 14:22
Dolný Štál 14:35
Dolný Štál 14:35
Dunajská Streda 14:49
Dunajská Streda 14:53
Dunajská Streda 14:53
Orechová Potôň 15:01
Lehnice 15:09
Kvetoslavov 15:19
Kvetoslavov 15:19
Nové Košariská 15:30
Podunajské Biskupice 15:37
Odbočka Letisko 15:41
Bratislava-Nové Mesto 15:46
Bratislava-Nové Mesto 15:47
Bratislava hlavná stanica 15:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).