Os 4329 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 14:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:35
Dunajská Streda 15:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:35
Bratislava hlavná stanica 14:35
Bratislava-Nové Mesto 14:42
Bratislava-Nové Mesto 14:47
Odbočka Letisko 14:52
Podunajské Biskupice 14:58
Nové Košariská 15:04
Kvetoslavov 15:20
Lehnice 15:30
Orechová Potôň 15:37
Dunajská Streda 15:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).