Os 4328 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:56
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2022 o 19:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 17:42
Bratislava hlavná stanica 19:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 17:42
Zlatná na Ostrove 17:59
Zemianska Olča 18:12
Veľký Meder 18:22
Dolný Štál 18:35
Dunajská Streda 18:53
Dunajská Streda 18:53
Orechová Potôň 19:01
Lehnice 19:09
Kvetoslavov 19:19
Nové Košariská 19:30
Podunajské Biskupice 19:37
Bratislava-Nové Mesto 19:47
Bratislava hlavná stanica 19:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).