Os 4327 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 18:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 18:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:03
Komárno 19:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:03
Bratislava-Nové Mesto 17:10
Bratislava-Nové Mesto 17:13
Odbočka Letisko 17:17
Podunajské Biskupice 17:22
Nové Košariská 17:32
Kvetoslavov 17:43
Lehnice 17:54
Orechová Potôň 18:03
Dunajská Streda 18:10
Dunajská Streda 18:11
Dolný Štál 18:24
Veľký Meder 18:37
Zemianska Olča 18:47
Zlatná na Ostrove 18:58
Komárno 19:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).