Os 4327 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 17:09
Meškanie 55 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:05
Komárno 16:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:05
Bratislava-Nové Mesto 14:13
Bratislava-Nové Mesto 14:13
Odbočka Letisko 14:17
Podunajské Biskupice 14:22
Podunajské Biskupice 14:22
Nové Košariská 14:31
Kvetoslavov 14:42
Lehnice 14:52
Orechová Potôň 15:02
Dunajská Streda 15:10
Dolný Štál 15:24
Veľký Meder 15:37
Zemianska Olča 15:46
Zemianska Olča 15:46
Zlatná na Ostrove 15:59
Komárno 16:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).