Os 4325 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kvetoslavov
Vlak prišiel do stanice o 17:20
Meškanie 39 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:03
Komárno 18:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:03
Bratislava-Nové Mesto 16:10
Bratislava-Nové Mesto 16:13
Odbočka Letisko 16:17
Podunajské Biskupice 16:22
Nové Košariská 16:31
Kvetoslavov 16:41
Kvetoslavov 16:42
Lehnice 16:52
Orechová Potôň 17:02
Dunajská Streda 17:11
Dolný Štál 17:23
Veľký Meder 17:36
Zemianska Olča 17:46
Zlatná na Ostrove 17:58
Komárno 18:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).