Os 4324 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:16
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 18:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 15:43
Bratislava hlavná stanica 17:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 15:43
Zlatná na Ostrove 16:00
Zlatná na Ostrove 16:00
Zemianska Olča 16:12
Veľký Meder 16:22
Dolný Štál 16:35
Dunajská Streda 16:48
Dunajská Streda 16:51
Dunajská Streda 16:51
Orechová Potôň 17:02
Lehnice 17:10
Kvetoslavov 17:20
Nové Košariská 17:31
Podunajské Biskupice 17:38
Odbočka Letisko 17:42
Bratislava-Nové Mesto 17:47
Bratislava-Nové Mesto 17:48
Bratislava hlavná stanica 17:55

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.