Os 4322 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:14
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 14:34
Bratislava hlavná stanica 16:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 14:34
Zlatná na Ostrove 14:49
Zlatná na Ostrove 14:50
Zemianska Olča 15:02
Veľký Meder 15:12
Dolný Štál 15:24
Dunajská Streda 15:38
Dunajská Streda 15:51
Dunajská Streda 15:51
Orechová Potôň 16:01
Lehnice 16:09
Kvetoslavov 16:19
Nové Košariská 16:31
Podunajské Biskupice 16:37
Bratislava-Nové Mesto 16:47
Bratislava hlavná stanica 16:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).