Os 4321 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 16:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2022 o 16:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:03
Komárno 16:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:03
Bratislava-Nové Mesto 14:13
Odbočka Letisko 14:17
Podunajské Biskupice 14:22
Nové Košariská 14:31
Kvetoslavov 14:42
Lehnice 14:52
Orechová Potôň 15:02
Dunajská Streda 15:10
Dolný Štál 15:25
Veľký Meder 15:38
Zemianska Olča 15:47
Zlatná na Ostrove 15:59
Komárno 16:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).