Os 4319 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 12:28
Meškanie 19 min.

Posledná aktualizácia údajov: 14.06.2021 o 12:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:05
Dunajská Streda 12:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:05
Bratislava-Nové Mesto 11:13
Odbočka Letisko 11:17
Podunajské Biskupice 11:22
Podunajské Biskupice 11:22
Nové Košariská 11:31
Kvetoslavov 11:42
Lehnice 11:52
Orechová Potôň 12:02
Dunajská Streda 12:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).