Os 4318 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dolný Štál
Vlak odišiel zo stanice o 08:41
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 07:50
Bratislava hlavná stanica 09:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 07:50
Zlatná na Ostrove 08:05
Zemianska Olča 08:18
Veľký Meder 08:27
Dolný Štál 08:40
Dunajská Streda 08:52
Dunajská Streda 08:53
Dunajská Streda 08:53
Orechová Potôň 09:02
Lehnice 09:12
Kvetoslavov 09:21
Kvetoslavov 09:22
Nové Košariská 09:32
Podunajské Biskupice 09:39
Podunajské Biskupice 09:40
Bratislava-Nové Mesto 09:49
Bratislava-Nové Mesto 09:50
Bratislava hlavná stanica 09:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).