Os 4317 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 12:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 12:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:05
Komárno 12:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:05
Bratislava-Nové Mesto 10:13
Bratislava-Nové Mesto 10:13
Odbočka Letisko 10:17
Podunajské Biskupice 10:22
Podunajské Biskupice 10:22
Nové Košariská 10:31
Kvetoslavov 10:42
Lehnice 10:52
Orechová Potôň 11:02
Dunajská Streda 11:09
Dunajská Streda 11:11
Dolný Štál 11:22
Dolný Štál 11:23
Veľký Meder 11:35
Veľký Meder 11:36
Zemianska Olča 11:45
Zemianska Olča 11:46
Zlatná na Ostrove 11:57
Zlatná na Ostrove 11:59
Komárno 12:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).