Os 4317 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 14:40
Meškanie 27 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:03
Komárno 14:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:03
Bratislava-Nové Mesto 12:13
Bratislava-Nové Mesto 12:13
Odbočka Letisko 12:17
Podunajské Biskupice 12:22
Podunajské Biskupice 12:22
Nové Košariská 12:31
Kvetoslavov 12:42
Lehnice 12:52
Orechová Potôň 13:02
Dunajská Streda 13:09
Dunajská Streda 13:11
Dolný Štál 13:24
Veľký Meder 13:36
Zemianska Olča 13:46
Zlatná na Ostrove 13:57
Zlatná na Ostrove 13:58
Komárno 14:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).