Os 4316 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:17
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 11:42
Bratislava hlavná stanica 13:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 11:42
Zlatná na Ostrove 11:59
Zlatná na Ostrove 11:59
Zemianska Olča 12:12
Zemianska Olča 12:12
Veľký Meder 12:21
Veľký Meder 12:22
Veľký Meder 12:22
Dolný Štál 12:35
Dolný Štál 12:35
Dunajská Streda 12:53
Orechová Potôň 13:01
Lehnice 13:09
Kvetoslavov 13:19
Nové Košariská 13:30
Podunajské Biskupice 13:37
Podunajské Biskupice 13:37
Bratislava-Nové Mesto 13:48
Bratislava hlavná stanica 13:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).