Os 4314 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 09:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 07:53
Bratislava hlavná stanica 08:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 07:53
Orechová Potôň 08:04
Lehnice 08:12
Kvetoslavov 08:22
Kvetoslavov 08:22
Nové Košariská 08:33
Podunajské Biskupice 08:40
Odbočka Letisko 08:44
Bratislava-Nové Mesto 08:49
Bratislava-Nové Mesto 08:50
Bratislava hlavná stanica 08:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).