Os 4312 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:05
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 09:42
Bratislava hlavná stanica 11:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 09:42
Zlatná na Ostrove 09:59
Zlatná na Ostrove 09:59
Zemianska Olča 10:12
Zemianska Olča 10:12
Veľký Meder 10:22
Veľký Meder 10:22
Dolný Štál 10:35
Dunajská Streda 10:53
Orechová Potôň 11:01
Lehnice 11:09
Kvetoslavov 11:19
Nové Košariská 11:30
Podunajské Biskupice 11:37
Podunajské Biskupice 11:37
Bratislava-Nové Mesto 11:47
Bratislava-Nové Mesto 11:48
Bratislava hlavná stanica 11:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).