Os 4310 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:02
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 06:43
Bratislava hlavná stanica 07:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 06:43
Orechová Potôň 06:51
Lehnice 06:59
Kvetoslavov 07:08
Kvetoslavov 07:23
Kvetoslavov 07:23
Nové Košariská 07:33
Podunajské Biskupice 07:40
Odbočka Letisko 07:44
Bratislava-Nové Mesto 07:49
Bratislava-Nové Mesto 07:50
Bratislava hlavná stanica 07:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).