Os 4309 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 10:55
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:03
Komárno 10:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:03
Bratislava-Nové Mesto 08:25
Bratislava-Nové Mesto 08:25
Podunajské Biskupice 08:41
Nové Košariská 08:50
Kvetoslavov 09:00
Kvetoslavov 09:01
Lehnice 09:11
Orechová Potôň 09:19
Dunajská Streda 09:34
Dolný Štál 09:46
Dolný Štál 09:47
Veľký Meder 09:59
Veľký Meder 09:59
Zemianska Olča 10:08
Zemianska Olča 10:13
Zlatná na Ostrove 10:24
Zlatná na Ostrove 10:25
Komárno 10:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).